Choose your language

ELS İLE BAĞLANTI KURUN

ABD, Kanada ve Avustralya’da çoğunluğu üniversite kampüslerinde bulunan 60+ English Language Centers’dan herhangi birinde İngilizce öğrenin. ELS, İngilizce dil öğretiminde bir sektör lideri olarak, kişisel, akademik ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardım etmek üzere tasarlanmış çeşitli İkinci Dil Olarak İngilizce (ESL) programları sunar.

650’den fazla üniversite, Akademik Amaçlı İngilizce yoğun programımızın tamamlanmasını İngilizce yeterlilik kanıtı olarak kabul etmektedir. Üniversiteye hazırlık ve başvuru için tek duraklı ve etkili çözümümüz olan ELS Üniversite Giriş Servislerimizi kullanarak, bir ABD, Kanada veya Avustralya üniversitesine girme hakkını ülkenizden ayrılmadan önce elde edebilirsiniz.

İngilizceyi gerek Amerika Birleşik Devletleri, Kanada veya Avustralya’da bir üniversite ya da yüksek okula girmek, gerekse kariyerinizde ilerlemek ya da yalnızca zevkiniz için öğrenmek isteyin, ELS hedeflerinize ulaşmanıza yardım edebilir. Süreçte size yol gösterecek bir Rehberlik Temsilcisini ülkenizde bulun.

ÖĞRENCİLERİMİZ NE DİYOR! >>

İNGİLİZCE ÖĞRENİN | KEŞFEDİN | BAŞARIN