Choose your language
NEWS

ELS CHICAGO MERKEZİ'NDE İŞ İNGİLİZCESİ PROGRAMI İLE BİRLİKTE ŞİRKET ZİYARETLERİ!

ELS Chicago Merkezinde sunulan İş Ingilizcesi Programı, her ay şirket ziyaretleri ve Chicago şehir merkezine geziler içerir. Boylelikle iş hayatının önde gelen yöneticileri ile tanışabilir, tecrübelerinizi arttirabilirsiniz. Ziyaret edebileceğiniz şirketler; 

- KPMG Peat Marwick Global Accounting
- STA Digital Strategy Consultants
- University of Illinois at Chicago (UIC) Innovation Center
- Smart Chicago Collaborative
- Leo Burnett Multinational Advertising Agency örnek gösterilebilirELS Üçüncü yıl tekrar “Amerika’nın En İyi Dil Okulu” Seçildi

ELS Language Centers, Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği Türkiye (UED) tarafından üçüncü kez Amerika’nın en iyi dil okulu seçilmiştir. Bu ödülü üçüncü yıl tekrar kazanmaktan onur duyuyor ve gelecek yıllarda bu başarıyı devam ettirmeyi ümit ediyoruz.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.ELS Dünya Çapında 1 Numara!

Öğrenciler ELS hakkında konuştu! ELS dünya çapında 1 numaralı İngilizce dil okulu olarak ifade edildi!


Bireysel merkezlerin ayrıca Ryugaku Journal tarafından üstünlüğü tanınmaktadır.


Daha fazla bilgi için burayı tıklayın!


ELS Universal English College Sydney, Avustralya’da – dünya çapındaki en iyi 10 okuldan birinde eğitim alın

Dünyanın en iyi 10 Dil Okulundan birinde İngilizce öğrenin! Popüler yurtdışı eğitim dergisi Ryugaku Journal öğrencileri tarafından oylanan son 4 yılın 3’ünde en iyi 10 okuldan, Syney’deki ELS Universal English College dünyanın en beğenilenen lokasyonlarından biri Sydney’de sunduğu mükemmel eğitim kalitesi, Avustralya’daki 40 üniversiteye direkt geçiş yapma imkanı tanıyan eğitim seçenekleriyle Syney’de mükemmel zaman geçirmenizi garanti etmektedir.
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül ELS/ Bristol – Rhode Island, USA’de eğitimlerini sürdüren ‘Abdullah Gül üniversitesi’  öğrencileri ile buluştu.

‘Görüyorum ki öğrencilerimiz Amerika’da emin ellerde, emeği geçen herkese teşekkür ederim.’ABD, Kanada ve Avustralya’da çoğunluğu üniversite kampüslerinde bulunan 60+ English Language Centers’dan herhangi birinde İngilizce öğrenin. ELS, İngilizce dil öğretiminde bir sektör lideri olarak, kişisel, akademik ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardım etmek üzere tasarlanmış çeşitli İkinci Dil Olarak İngilizce (ESL) programları sunar.

İNGİLİZCE ÖĞRENİN | KEŞFEDİN | BAŞARIN